Domy szkieletowe w Ostrowie Wielkopolskim

Domy szkieletowe w Ostrowie Wielkopolskim pod klucz – popularna usługa we wszystkich krajach świata. Są to przykłady niezawodnej, komfortowej, praktycznej konstrukcji. Wielu doceniło szybką budowę przytulnych domów kanadyjskich. Dzięki specjalnym technologiom w jak najkrótszym czasie możliwe jest zbudowanie całego domku metodą kanadyjską. Budowa domu szkieletowego w Ostrowie Wielkopolskim zaskakuje swoim tempem. I nie przez przypadek. Dzięki kompetentnej konstrukcji, profesjonalnej izolacji, taka konstrukcja tworzy komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia w zimnych porach roku. Przy tym można kupić dom szkieletowy w Ostrowie Wielkopolskim lub zamówić własny indywidualny projekt. Ważne jest, aby skontaktować się ze sprawdzoną firmą, która ma doświadczenie w budowę domów szkieletowych i zyskała reputację na rynku.

Nasze zalety

Kompleksowość Kompleksowość

Oferujemy pełną konsultację, poczynając od etapu planowania, a kończąc na realizacji projektu.

Projekt domu Projekt domu

Budując z nami otrzymujesz projekt domu za darmo

Wieloletnie doświadczenie Wieloletnie doświadczenie

Dostępne całe wyposażenie do budowy domu pod klucz.

Niezawodność Niezawodność

Posiadamy stałą ekipę ludzi, którzy wybudowali z nami ponad 200 domów.

Projekty

Dom kanadyjski, projekt – Indygo
Dom kanadyjski, projekt – Indygo

Dom kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim

Powierzchnia użytkowa: 135.06 m²

Wygodny dom dla 4 - 5-osobowej rodziny.

Koszt całkowity: 256 700 zł
projekt domu szkieletowego - Neptun
projekt domu szkieletowego - Neptun

Domek kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa: 135.40 m²

Wygodny dom dla 4 - 5-osobowej rodziny.

Koszt całkowity: 310 057 zł
Projekt domu szkieletowego – Neptun 2
Projekt domu szkieletowego – Neptun 2

Dom szkieletowy w Ostrowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa: 82,28 m²

Dom powstał z myślą o rodzinie, która dysponując działką pragnie wybudować energooszczędny dom tańszy od mieszkania.

Koszt całkowity: 217 400 zł
Dom szkieletowy, projekt – Julia
Dom szkieletowy, projekt – Julia

Dom w systemie kanadyjskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa 81.00 m²

Ten dom kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę.

Koszt całkowity: 220 100 zł
Dom szkieletowy projekt - Galia
Dom szkieletowy projekt - Galia

Dom szkieletowy w Ostrowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa 74.20 m²

Ten dom kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim jest to nowoczesny, urokliwy dom mieszkalny w przeznaczony dla 4 osobowej rodziny.

Koszt całkowity: 210 300 zł
Dom szkieletowy, projekt - Syriusz
Dom szkieletowy, projekt - Syriusz

Domek kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa: 145.00 m²

Budynek przeznaczony dla rodziny 4 – 5-osobowej.

Koszt całkowity: 336 095 zł

Projekty

RAMKA
od 611 zł / m2
RAMKA +
od 1350 zł / m2
DOM POD KLUCZ
od 1699 zł / m2
PREMIUM
od 2990 zł / m2

Zalety domów szkieletowych w Ostrowie Wielkopolskim

Zawsze marzyliśmy o mieszkaniu poza miastem. Jednak nie było możliwości finansowej spełnienia marzeń. Teraz z konstrukcje szkieletowe w Ostrowie Wielkopolskim jest to możliwe.

Nasza firma koncentruje się na konsumencie krajowym. Realizujemy każdy projekt domu szkieletowego, z uwzględnieniem życzeń klienta. Doskonale posiadamy kanadyjską technologię budowlaną. Używamy nowoczesnych materiałów wysokiej jakości od wiarygodnych dostawców. Nasz personel to doświadczeni projektanci, budowniczowie, instalatorzy posiadający wszystkie umiejętności i niuanse w budowie domów szkieletowych. Wszystkie etapy budowy są monitorowane, zgodnie z normami określonymi przez międzynarodowy standard.

Efektem współpracy z nami jest solidny, praktyczny dom szkieletowy w Ostrowie Wielkopolskim o niepowtarzalnym wzornictwie.

Zbiór wszystkich zalet kanadyjskiej technologii sugeruje, że takie domy pozostają najbardziej praktyczne i niedrogie. Przy minimalnym czasie i pieniędzy wydanych na budowę wiejskiej rezydencji, domku, żywotność domu szkieletowego jest taka sama jak budynek z cegły.

Przy tym w jak najkrótszym czasie klient otrzymuje nowoczesne mieszkania wysokiej jakości, zamawiając dom kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim. Koszt zależy od kilku czynników – użytych materiałów budowlanych, cech konstrukcyjnych projektu, powierzchni pomieszczenia. Projekty domów szkieletowych są bezpłatne, z opracowaniem kilku szkiców do wyboru przez klientów.

Zapoznać się z gotowymi projektami domów szkieletowych w Ostrowie Wielkopolskim można w naszej galerii zdjęć. Tymczasem bardziej elokwentnie o kanadyjskich domach mówią opinie ich właścicieli.

Domy szkieletowe w Ostrowie Wielkopolskim - opinie

Leh Leh
Zwracając się do tej firmy budowlanej, mogliśmy stać się właścicielami nowoczesnego, niezwykle pięknego pomieszczenia. Koszt domu szkieletowego w Ostrowie Wielkopolskim jest przystępny.
Dariusz Dariusz
Podziwiałem szybkość pracy i wysoką jakość materiałów budowlanych. Najpierw zespół profesjonalistów uzgodnił z nami projekt. Następnie wykonano fundament, konstrukcję szkieletową, ocieplenie. Koszt domu szkieletowego w Ostrowie Wielkopolskim jest uzasadniony.
Asia Asia
Zwrócili się do tej firmy z własnym projektem. Teraz jesteśmy właścicielami idealnego dwupiętrowego domu szkieletowego w Ostrowie Wielkopolskim, z tarasami i balkonami. Radzimy wszystkim!
Piotr Piotr
Projektanci firmy opracowali dla nas kilka projektów planowania. Wyszło świetnie! Posiadamy dom kanadyjski w Ostrowie Wielkopolskim, w którym tak przytulnie spędzamy wieczory i weekendy z rodziną lub przyjaciółmi.

Często zadawane pytania

Co to jest dom szkieletowy - jego cechy w Ostrowie Wielkopolskim i zalety.
Zalety domów szkieletowych w Ostrowie Wielkopolskim od naszej firmy:
Dlaczego warto wybrać nas do budowy domu szkieletowego w Ostrowie Wielkopolskim?